Stypendium Fundacji Politechniki Łódzkiej

Zarząd Fundacji Politechniki Łódzkiej ogłasza konkurs na jednorazowe stypendia naukowe dla szczególnie uzdolnionych studentów naszej uczelni. VI edycja Konkursu została objęta patronatem honorowym Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej – prof. dr hab. inż. Sławomira Wiaka.
Składanie wniosków rozpoczyna się 30.10.2017 r. i kończy 28.11.2017 r. Stypendia mają charakter jednorazowej wypłaty, w wysokości 5.000,00 zł brutto.
Poprawnie wypełnione wnioski studenci składają do Prodziekan ds studenckich. Regulamin Konkursu wraz z załącznikami dostępne są poniżej i na stronie www.fundacja.p.lodz.pl.
W przypadku pytań proszę kontaktować się z biurem Fundacji PŁ - nr tel. 42 631-21-47 lub e-mail: fundacja@info.p.lodz.pl.

Regulamin stypendium Fundacji PŁ

Załączniki 1-4