Międzynarodowe Targi Tekstylne "Fast Textile" – IV Edycja 16.-18.11.2017r.

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile są najważniejszą imprezą branży tekstylnej w Polsce. Czwarta edycja targów tekstylnych odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo.
Udział w Targach to świetna okazja, aby poznać trendy na sezon wiosna/lato 2018 oraz dowiedzieć się o najnowszych technologiach wykorzystywanych w przemyśle tekstylnym.
Wydarzeniem towarzyszącym Targom jest Forum Tekstylne, w którego ramach odbywają się liczne wykłady i prelekcje dedykowane technologiom oraz specjalistycznym strategiom używanym w przemyśle tekstylnym.
Aby umożliwić pracownikom i studentom naszego wydziału czynny udział w tym wydarzeniu, w dniu 17. listopada 2017r. (piątek) zostanie podstawiony autokar, który przewiezie nas na miejsce. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy chętnych na wyjazd (lista w dziekanacie). Mamy jeszcze 14 miejsc w autokarze – zachęcamy do zapisów – decyduje kolejność zgłoszeń. Planowana godzina wyjazdu do Nadarzyna z parkingu przed wydziałem: godz. 8:00 (dojazd na miejsce godz. 10:00), powrót z Targów o godz. 16:00 (planowany czas dojazdu do Łodzi godz. 18:00).

Prosimy wszystkich o założenie na Targi naszych wydziałowych koszulek. Istnieje również możliwość zakupienia koszulki w tygodniu w dziekanacie.

Link do strony FAST TEXTILE:  http://fasttextile.com/