XVIII Ogólnopolskie Seminarium Studenckie TEXTIL 2018 - 19.04.2018

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów serdecznie zaprasza na XVIII Ogólnopolskie Seminarium Studenckie TEXTIL 2018 organizowane dla uczniów szkół średnich, którzy interesują się szeroko pojętym włókiennictwem i modą.
Seminarium TEXTIL ma charakter konkursowy w kategoriach obejmujących pokazy mody, ekspozycje modelowe, ekspozycje plakatów oraz prezentacje multimedialne. To szansa i możliwość dla młodych ludzi do zaprezentowania swojej kreatywności, pokazania swoich projektów oraz zapoznania się z potencjałem i ofertą Wydziału.

O godzinie 11.45 w audytorium W-30, III piętro, skrzydło E budynku A33 Politechniki Łódzkiej rozpocznie się najbardziej spektakularna część seminarium POKAZ KOLEKCJI WYROBÓW ODZIEŻOWYCH NA MODELKACH, na którą serdecznie wszystkich zapraszamy.