XIX Konferencja Naukowa Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów - 20.04.2018

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XIX Konferencji Naukowej Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów 2018, która odbędzie się w ramach XVIII Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi.

Konferencja jest cyklicznym wydarzeniem naukowym dedykowanym w głównej mierze studentom, doktorantom i młodym pracownikom uczelni technicznych. Stanowi przegląd rezultatów badań uzyskanych na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej. Prezentowany dorobek naukowy dotyczy prac naukowo-badawczych prowadzonych w ramach prac statutowych i badań własnych, grantów promotorskich, grantów wewnętrznych WTMiWT w ramach Funduszu Młodych Naukowców, jak również innych projektów badawczych prowadzonych na Wydziale.

ZDJĘCIA Z KONFERENCJI