Jubileuszowy Zjazd Dziewiarzy 2018 - Politechnika Łódzka, Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów, studia Łódź

Jubileuszowy Zjazd Dziewiarzy 2018

Jubileuszowy Zjazd Dziewiarzy z okazji 70–lecia Katedry Technologii Dziewiarskich i Maszyn Włókienniczych.
Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy
W nawiązaniu do tradycji spotkań jubileuszowych Katedry Technologii Dziewiarskich i Maszyn Włókienniczych Politechniki Łódzkiej, zapraszamy wszystkich absolwentów specjalności dziewiarstwo oraz przyjaciół i przedstawicieli firm tekstylnych na kolejny zjazd, który odbędzie się w dniu 28. września 2018r.
W załączonych plikach znajdziecie Państwo komunikat ze szczegółowymi informacjami na temat Jubileuszowego Zjazdu Dziewiarzy oraz kartę zgłoszenia uczestnictwa w planowanych uroczystościach.
Serdecznie pozdrawiamy, licząc na miłe spotkanie.
W imieniu Komitetu Organizacyjnego:
Przewodniczący Honorowy - prof. dr hab. inż. Kazimierz Kopias
oraz Kierownik Katedry Technologii Dziewiarskich i Maszyn Włókienniczych – dr hab. inż. Zbigniew Mikołajczyk, prof. nadzw. PŁ.
Kontakt:
Magdalena Kłonowska