POLITECHNIKA FASHION SHOW – 16.10.2018r. - Zatoka Sportu

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej jest partnerem wydarzenia Łódź Young Fashion 2018. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych organizowanych przez Miasto Łódź i Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi. Imprezy odbywające się podczas tego eventu podkreślają modowy charakter naszego miasta, skupiają wokół siebie polskich i światowych miłośników mody, projektantów oraz przedsiębiorców związanych z tą branżą.

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ ma w tegorocznej edycji zaszczyt organizacji Gali Inauguracyjnej Łódź Young Fashion – POLITECHNIKA FASHION SHOW.

Wydarzenie ma charakter konkursowy promujący najlepszych absolwentów Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej, studiujących kierunek Wzornictwo.

W trakcie eventu POLITECHNIKA FASHION SHOW zaprezentowane zostaną wyjątkowe kolekcje dyplomowe najlepszych studentów Politechniki Łódzkiej, czyli nowe twarze polskiego rynku mody. Spośród prezentowanych kolekcji zostanie wybrana ta najważniejsza, która zostanie uhonorowana nagrodą główną JM Rektora Politechniki Łódzkiej prof. dr hab. inż. Sławomira Wiaka. Impreza będzie też doskonałą okazją do spotkania się całego środowiska modowego, projektantów oraz firm z przemysłu mody, networkingu, wymiany poglądów i spostrzeżeń.

Galę uświetni pokaz kolekcji mody znanego projektanta Jarosława Ewerta, absolwenta kierunku Wzornictwo Politechniki Łódzkiej, obecnie bardzo znanego projektanta. Pokaz inspirowany jest dzikim zachodem i będzie przedstawiał kolekcję odzieży damskiej i męskiej na sezon jesień/zima 2018/19.

Ta bardzo prestiżowa część wydarzenia odbędzie się w nowopowstałym nowoczesnym wnętrzu Zatoki Sportu Politechniki Łódzkiej w dniu 16 października 2018 roku o godzinie 20:00.

Strona internetowa Łódź Young Fashion 2018: http://lodzyoungfashion.com/Main/Artykul/224

PFS REGULAMIN KONKURSU (plik .pdf)

PFS PLAKAT (plik .pdf)

PFS Klauzula o przetwarzaniu danych osobowych