bootstrap carousel by cssSlider.com v1.9
Nawigator: » Strona główna
Menu WTMiWT

fundusze_eu_pr_225x121.jpg

webdziekanat.png

biurokarier.png

zamówienia.png


Poleć znajomemu

rekrutacja_2018-2019_baner.jpg

Krajowe wizyty studyjne w ramach programu "Zintegrowany program Politechniki Łódzkiej"

« Powrót


Studencie/Studentko,
już od 17.12.2018 r. ruszają zapisy na:
krajowe wizyty studyjne do trzech firm - skierowane do studentów I stopnia studiów stacjonarnych z kierunków: Wzornictwo (5. i 7. semestr), Włókiennictwo i Przemysł Mody (5. i 7. semestr), Inżynieria Materiałowa (7. semestr) Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej.
Zgłoszenia przyjmowane będą w dniach od 17. do 21. grudnia 2018 r. w godz. 10-13 w Biurze Projektu, które mieści się w budynku A33 (Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów Politechniki Łódzkiej) wejście A, II piętro.  Na stronie projektu www.zpu.p.lodz.pl dostępne są Zasady rekrutacji  oraz Formularz zgłoszeniowy studenta/studentki, który należy wydrukować w kolorze, wypełnić niebieskim tuszem a następnie złożyć w Biurze Projektu. Formularz dostępny jest także w Biurze Projektu.
Szczegółowych informacji na temat projektu udziela Dział Projektów, e-mail: zpu1@info.p.lodz.pl, tel.: 21-07 Działania realizowane są w ramach projektu "Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej", który  jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 
 
 
 
 

stypendia_miasta_Lodzi_2018_logo_225x127.jpg