PL_75_lat.jpg

architektura_tekstyliow_2019.jpg

olimpiada_odziezowa.jpg

XIX Ogólnopolskie Seminarium Studenckie TEXTIL 2019 - 09.04.2019

Już po raz 19-ty zapraszamy Was serdecznie na cykliczne Ogólnopolskie Seminarium Studenckie TEXTIL 2019 2019 "Young Fashion Design Politechnika Łódzka", dla wszystkich, którzy interesują się szeroko pojętym włókiennictwem i modą.

Seminarium TEXTIL 2019 organizowane jest w ramach corocznego Festiwalu Techniki, Nauki i Sztuki.

Charakter konkursowy seminarium TEXTIL 2019, w kategoriach, obejmujących pokazy mody, ekspozycje modelowe oraz prezentacje multimedialne to szansa i możliwość dla młodych ludzi do zaprezentowania swojej kreatywności, pokazania swoich projektów oraz zapoznania się z potencjałem i ofertą naszego Wydziału.

TEXTIL 2019 to również formuła KREATYWNYCH WARSZTATÓW oferująca szkołom i uczniom (również tym, którzy nie biorą udziału w pokazie konkursowym) możliwość uczestnictwa w 1,5 godzinnych, ciekawych i atrakcyjnych zajęciach warsztatowych, prezentujących między innymi nowoczesne technologie włókiennicze z zakresu odzieżownictwa, wzornictwa, dziewiarstwa, metrologii i włókien sztucznych oraz multimedialne.

Zgłoszenia szkół oraz zapytania, prosimy nadsyłać na adres: textil.wtmiwt@gmail.com
lub telefonicznie: 42 631-33-94, 42 631-33-04.

Plakat (wersja .pdf)

NASI  SPONSORZY