wirt_dzien_otw_na_PL_23-05-2020_225x127.jpg

biodegradowalne_wlokna.jpg

architektura_tekstyliow_2019.jpg

olimpiada_odziezowa.jpg

XXI Konferencja Naukowa Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów - xx.xx.2020

Komitet Organizacyjny ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XXI Konferencji Naukowej Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów "Innowacyjne materiały i technologie w inżynierii materiałowej tekstyliów", która odbędzie się w dniu xx.xx.2020 r. i wpisuje się w obchody jubileuszu 75-lecia Politechniki Łódzkiej.

Celem konferencji jest wymiana wiedzy i doświadczeń naukowych w zakresie innowacyjnych materiałów i technologii stosowanych w inżynierii materiałowej tekstyliów i kompozytów włóknistych. Konferencja adresowana jest do przedstawicieli świata nauki, do doświadczonych pracowników naukowych, doktorantów, a także do studentów należących do Studenckich Kół Naukowych.

Język konferencji: polski
Miejsce konferencji: Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów PŁ, budynek A33, Łódź, ul. Żeromskiego 116.

Szanowni Państwo,
W imieniu Władz Dziekańskich oraz Komitetu Organizacyjnego XXI Konferencji Naukowej Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów nt. "Innowacyjne materiały i technologie w inżynierii materiałowej tekstyliów" pragnę poinformować, że związku z aktualną sytuacją w naszym kraju dotyczącą pandemii Koronawirusa (COVID-19) nasza konferencja odbędzie się  w późniejszym terminie. Będziemy Państwa informować na bieżąco o zmianach terminu, drogą mailową, na stronie WWW i profilu Facebook naszego Wydziału.

Jednocześnie przekazujemy Państwu najnowszy harmonogram naszych działań:
do 15. maja -  zgłoszenia tematów
do 15. czerwca - pełne wersje artykułów
do 10. września - płatności

Dziękuję również za już potwierdzone zgłoszenia i liczę, że niedługo spotkamy się na naszej Konferencji.
Pozdrawiam serdecznie
Michał Puchalski – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego.

Zgłoszenia oraz pełne teksty prosimy przesyłać na adres: michal.puchalski@p.lodz.pl

Przewodniczący komitetu organizacyjnego
dr hab. Michał Puchalski, prof. uczelni