banner_rekrutacja_dodatkowa.jpg

Międzynarodowa Konferencja MedTex2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji MedTex2015, która odbędzie się w Łodzi w dniach 13-15 maja 2015 roku, w Politechnice Łódzkiej.
Konferencja poświęcona jest tematyce związanej z produkcją i modyfikacją materiałów włókienniczych w dziedzinie inżynierii biomedycznej oraz różnego rodzaju biomateriałów i materiałów kompozytowych do zastosowań medycznych. Konferencja ma na celu wymianę poglądów naukowców oraz specjalistów z bardzo wielu dziedzin (jak inżynieria materiałowa, tekstylia, chemia, biologia i medycyna), skoncentrowanych na produkcji i modyfikacji różnego rodzaju biomateriałów, w związku z ogromnym rozwojem dziedziny, jaką jest inżynieria biomedyczna.
Wszystkie szczegółówe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej konferencji:
www.biomaterialy.p.lodz.pl/medtex
Już teraz zachęcamy do rejestracji oraz polubienia fanpage-a konferencji na facebooku, dzięki czemu będziecie Państwo na bieżąco informowani o zbliżających się terminach oraz szczegółach organizacyjnych.

Z poważaniem, Dr inż. hab. Maciej Boguń.

rekrut_2_st_1.jpgrekrut_2_st_2.jpgrekrut_2_st_3.jpg