Nawigator: » Strona główna » Dla studentów » Koła Naukowe
dla_studentow
banner_rekrutacja.jpg

Koła Naukowe

Na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów działają następujące zarejestrowane
Studenckie Koła Naukowe (SKN)

 

1. SKN Dziewiarzy

Opiekun: dr inż. Magdalena Kłonowska, ( magdalena.klonowska@p.lodz.pl )
Prezes: mgr Anita Ilska, ( anita.ilska@edu.p.lodz.pl )
http://www.katdziew.p.lodz.pl/katdziew2

 

2. SKN Architektury Tekstyliów i Wzornictwa
Opiekun: mgr inż. Marzena Chajczyk, ( marzena.chajczyk@p.lodz.pl )
http://www.iat.p.lodz.pl/Studenckie_Kolo_Naukowe_Architektury_Tekstyliowbri_Wzornictwa,69

 

3. SKN Towaroznawstwa i Marketingu

Opiekunowie: dr hab.inż. Marina Michalak, ( marina.michalak@p.lodz.pl )
                    dr hab. Anna Błasińska, ( anna.blasinska@p.lodz.pl )
Prezes: Agata Czesna, ( agata_czesna@wp.pl )
Vice-prezes: Anna Andrysiak ( a.c.andrysiak@gmail.com )
http://www.k48.p.lodz.pl/pl17,kolo_naukowe_towaroznawstwa_i_marketingu.html

 

4. SKN Chemików Włókienników

Opiekunowie: dr inż. Emilia Śmiechowicz, ( emilia.smiechowicz@p.lodz.pl )
                    dr hab. inż. Zbigniew Draczyński, ( zbigniew.draczynski@p.lodz.pl )
Prezes: Marta Strzelińska
Vice-prezes: Aneta Kopańska
http://katedrak41.wix.com/home#!pusta/c15jn

 

5. SKN Odzieżownictwa

Opiekun: dr inż. Agnieszka Cichocka, ( agnieszka.cichocka@p.lodz.pl )
Prezes: Maria Szewczyk
https://www.facebook.com/pages/SKN-Odzie%C5%BCownictwa/677965422249872

 

6. SKN Tekstroniki
Opiekun: prof. dr hab. inż. Krzysztof Gniotek, ( krzysztof.gniotek@p.lodz.pl )
Prezes: mgr inż. Paweł Kubiak, ( pawel.kubiak@dokt.p.lodz.pl )
http://www.iat.p.lodz.pl/Studenckie_Kolo_Naukowe_Tekstroniki,100

 

7. SKN Designer

Opiekunowie: dr Anna Szumigaj-Badziak, ( anna.szumigaj-badziak@p.lodz.pl )
                    dr hab. Dariusz Chojnacki prof. PŁ, ( dariusz.chojnacki@p.lodz.pl )
http://skndesigner.blogspot.com
www.facebook.com/skndesigner
kontakt: skndesigner@gmail.com

 

8. KN Sztuk Wizualnych
Opiekunowie: dr hab. Piotr Mastalerz, ( masti3@o2.pl )
                    dr hab. Aurelia Mandziuk-Zajączkowska, ( aurelia.mandziuk-zajaczkowska@p.lodz.pl )
http://www.iat.p.lodz.pl/Kolo_Naukowe_Sztuk_Wizualnych,85

 

9. SKN ECOresearch

Opiekunowie: dr Małgorzata Koszewska, ( malgorzata.koszewska@p.lodz.pl )
                    dr Michał Puchalski, ( michal.puchalski@p.lodz.pl )
https://www.facebook.com/SKNECOresearch?fref=ts

 

 

a70lat_1.jpga70lat_2.jpga70lat_3.jpg