Konkurs dla projektantów na upominki dla VIP-ów UE

Konkurs dla projektantów na upominki dla VIP-ów UE

Minister Nauki poinformował rektorów uczelni o ogłoszonym w dniu 22 kwietnia 2024 r. konkursie na projekty upominków dla polityków i urzędników instytucji Unii Europejskiej oraz jej państw członkowskich z okazji prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej, przypadającej na okres od 1 stycznia 2025 r. do 30 czerwca 2025 r.

Organizatorem konkursu, na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie.

Konkurs jest skierowany m. in. do studentów kształcących się na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich na kierunkach, na których jest realizowany program studiów w zakresie wzornictwa przemysłowego, w szczególności takich jak wzornictwografikamalarstwoarchitekturasztuka nowych mediów i innych kierunków projektowycha także ich absolwentów, którzy do dnia 31 grudnia 2024 roku nie ukończą 30. roku życia. Prowadzony jest w czterech kategoriach, a laureaci, w każdej z nich otrzymują nagrodę finansową w wysokości 7 000 złotych brutto.

Ostateczny termin nadsyłania formularzy zgłoszeń upływa z dniem 24 maja 2024 r.

Szczegółowe informacje o konkursie są dostępne na stronie internetowej pod adresem URL: https://instytutwzornictwa.com/upominekue/ . Dla ułatwienia Regulamin i krótki opis założeń konkursu w załącznikach.

Wszelkich dodatkowych informacji w sprawie udziela Instytut Wzornictwa Przemysłowego z siedzibą w Warszawie oraz KPRM.