Warsztaty z Projektowania Ubioru

Warsztaty z Projektowania Ubioru

Serdecznie dziękujemy uczniom Zespołu Szkół Przemysłu Mody w Łodzi oraz Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych w Łodzi, za udział w warsztatach z Projektowania Ubioru,

które odbyły się 15 marca 2024 r. na naszym Wydziele.

Uczniowie z bardzo kreatywnym podejściem zrealizowali zadanie zaprojektowania ubioru spersonalizowanego na wieczorową okazję, korzystając z metodologii design thinking, manekinów oraz różnych tkanin i dzianin.

Zajęcia poprowadzili nasi specjaliści z projektowania: dr Aleksandra Wereszka, dr inż. Elżbieta Radaszewska, prof. uczelni oraz dr Andrzej Foder.

Spotkanie zrealizowane zostało w ramach eventów „Zasmakuj studiowania w Łodzi”, podczas których uczniowie najlepszych szkół średnich z województwa łódzkiego mogą osobiście sprawdzić i poczuć, jak studiuje się w Łodzi.

Oferta naszych warsztatów https://style.p.lodz.pl/wspolpraca/drzwi-zawsze-otwarte